- Język.


PIELUSZKI PREMIUM:

Nasz sukces w sprzedaży pieluszek dla dzieci wynika z zapewnienia naszym klientom wysokiej jakości produktów dziecięcych w bardzo dobrej cenie oraz reagowanie na potrzeby rynku i generowanie nowych pomysłów. Z powodzeniem budujemy naszą pozycję rynkową, ale również jesteśmy otwarci na potrzeby naszych najmłodszych klientów. W swojej oferciehandlowej mamy pieluszki zgodne z wymogami stawianymi przez klienta od pieluszki o najprostszej konstrukcji do produktu o najwyższych parametrach jakościowych.
zdajemy sobie sprawę, że ceny pieluszek nie są może najniższe, dlatego można zakupić u nas również pieluszki w II gatunku, które jakościowo niewiele odbiegają od norm i standardu.

CHUSTECZKI HIGIENICZNE:

Chusteczki higieniczne pozwalają utrzymać dziecko w czystości. Pozostawiają skórę czystą i delikatną. Są wykonane z miękkiej, gęstej włókniny, dzięki czemu są bezpieczne w użyciu, nie podrażniają skóry, dzieki temu dają poczucie pełnego komfortu. Chusteczki pielęgnacyjne są wolne od alkoholu i chloru, są przebadane dermatologicznie.
RĘKAWICE MYJĄCE:

Wykonane z naturalnych materiałów o wysokim poziomie chłonności. Bardzo przydatne do mycia i wycierania. Pod wpływem wody robi się bardzo miękka i delikatna, napewno nie podrażni delikatnej sórki naszego dziecka. Ponadto, papier ma dobrą wytrzymałość na rozciąganie. Nie są wybielane.
   

PIELUSZKI PREMIUM


CHUSTECZKI


RĘKAWICE MYJĄCE