- Język.

O Firmie

MEDcom jest polską spółką prawa handlowego.
Prowadzi dystrybucję wysokiej jakości artykułów higienicznych w Polsce, Europie centralnej i wschodniej.

Siedziba firmy mieści we Wrocławiu, w południowo zachodniej części Polski, blisko granicy czeskiej i niemieckiej. Swój sukces MEDcom zawdzięcza dużemu doświadczeni jego pracowników, którzy pracują biznesie branży artykułów higienicznych od 17.

Z powodzeniem buduje pozycję rynkową własnej marki LOVE ale również jest otwarty na wytwarzanie produktów pod prywatną markę dla dużych odbiorców. Oferujemy pieluszki zgodnie z wymogami stawianymi przez klienta od pieluszki o najprostszej konstrukcji do produktu o najwyższych parametrach jakościowych.


Kariera
Firma MEDcom jest świadoma tego, że jej największym majątkiem są jej pracownicy. Dlatego MEDcom oferuje swoim wysoce zmotywowanym pracownikom atrakcyjne wynagrodzenie.
Jesteśmy młodą załogą w dynamicznej, szybko rozwijającej się firmie. Jeśli posiadasz odpowiednie kwalifikacje i jesteś zainteresowany lub zainteresowana pracą w naszej firmie zachęcamy Cię do złożenia w naszej firmie swojego CV
(Resume) oraz listu motywacyjnego ( z wyszczególnieniem stanowiska pracy o które zamierzasz się ubiegać) listownie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail: hr@med-com.pl Wszystkie oferty pracy, CV (Resume) oraz listy motywacyjne powinny w stopce dokumentu zawierać oświadczenie.
Oświadczenie:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.
(Zgodnie z ustawą z dnia 29.O8.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883). Firma MEDcom zastrzega sobie prawo do kontaktowania się tylko w wybranymi kandydatami oraz udzielania odpowiedzi tylko na wybrane oferty. MEDcom Sp. z o.o.