- Język.


PIELUCHY DLA DOROSŁYCH:

Popyt na pieluchy dla dorosłych rośnie wraz ze wzrostem % ludzi starszych w naszym społeczeństwie. Jednorazowe pieluchy dla dorosłych pomagają ludziom cierpiących na schorzenia niedotrzymania moczu, pozwalają im na prowadzenie normalnego życia. Stwarzają możliwość sprawowania należytej opieki nad naszymi bliskimi.
Produkcja pieluchomajtek jest najważniejszym i najbardziej prioretytowym zadaniem najnowszej technologii. Dla producentów najważniejsze jest bezpieczeństwo oraz zdrowie każdego pacjenta. Nowa elastyczna folia umożliwia większą swobodę ruchu, dopasowywuje się do kształtu ciała użytkownika oraz daje możliwość nieskrępowanego poruszania się, posiadają funkcję Top-Dry, która przyspiesza wchłanianie oraz niweluje nieprzyjemny zapach. Dodatkowo pieluchomajtki wyposażone są w dłuższe brzegi, które uniemożliwiają wydostanie się płynów na zewnątrz. Nowoczesne oraz ekologiczne metody wykorzystane przy produkcji pieluchomajtek przyczyniły się do powstania nowego oraz innowacyjnego sposobu walki przy schorzeniach urologicznych.
Pieluchy dla dorosłych oferowane przez MEDcom mają następujące cechy:
  • LINIA WSKAŹNIKA WILGOTNOŚCI: Linia wskaźnika wskazuje kiedy pieluszka powinna zostać zmieniona.
  • NIEPRZEMAKALNA ZEWNĘTRZNA POWŁOKA: Mocna a zarazem miękka warstwa folii, która zabezpiecza wilgoć wewnątrz pieluchy przed przemoczeniem odzieży.
  • ZAPIĘCIA Z TAŚMY KLEJOWEJ WIELOKROTNEGO UŻYTKU: Zapięcia łatwe w użyciu umożliwiające zapinanie i rozpinanie pieluchy wiele razy.
  • ELASTYCZNY WAISTBAND: Miękki delikatny elastyczny ściągacz ulokowany w tyłu pieluszki dopasowujący ją do ciała.
  • ABSORBENT: Wkład zawierający superabsorbent, wchłaniający wilgoć, zapobiegający przeciekaniu i utrzymujący skórę czystą i suchą.
  • FALBANKI WEWNĘTRZNE: Falbanki wewnątrz pieluszki stanowiące zabezpieczenie przed przeciekaniem z boków pieluszki.
  • ELASTYCZNE GUMKI : Dwie gumki ściągnięte wokół nóg będące dodatkowym zabezpieczeniem przed przeciekaniem.


PRZEŚCIERADEŁKA:

Prześcieradełka ochronią przed wilgocią łóżka, krzesła albo inne powierzchnie. Prześcieradełka mają wewnętrzny wkład silnie wchłaniający wilgoć przez co dają wystarczającą ochronę przez całą noc. Prześcieradełko utrzymuje wilgoć z daleka od skóry, dzięki temu zmniejsza podrażnienie skóry.
Górna i dolna warstwa prześcieradełka są ze sobą związane tak że, nawet po przemoknięciu prześcieradełko pozostaje trwałe. Daje to również ochronę przed przeciekanie na bokach.

DELTA FLEKS/ MAJTKI CHŁONNE:

Delta Fleks chroniące przed niedotrzymaniem moczu mogą być noszone bezpośrednio w bieliźnie. Są tanim skutecznym zabezpieczeniem, przed problemami urologicznymi, i pozwalają prowadzić normalny tryb życia. Są miękkie, wygodne i anatomicznie ukształtowane. Nie są widoczne pod odzieżą. Zatrzymuje wilgoć zapobiega przeciekaniu i utrzymuje skórę czystą i SUCHĄ.
WKŁADY DLA DOROSŁYCH II GATUNKU:

W swojej ofercie możemy zaproponować Państwu szeroką gammę produktów w II gatunku. Zdajemy sobie sprawę, że ciężka i długotrwała choroba jest również bardzo kosztowna. Dlatego wychodząc przed Państwa problemy przedstawiamy w swej ofercie również i taki asortyment który ułatwi życie.
- pieluchomajtki od rozmiaru small do large
- wkłady chłonne

Wkłady chroniące przed niedotrzymaniem moczu mogą być noszone bezpośrednio w bieliźnie. Są tanim skutecznym zabezpieczeniem przed problemami urologicznymi i pozwalają prowadzić normalny tryb życia. Nie są widoczne pod odzieżą. Wkład zatrzymuje wilgoć, zapobiega przeciekaniu i utrzymuje skórę czystą i SUCHĄ.
   

PIELUCHY DLA DOROSŁYCH

PRZEŚCIERADEŁKA


INNE PRODUKTY